SSS

           Nasıl sipariş verebilirim ?

İletişim kanallarımız üzerinden doğrudan bizimle iletişme geçerek detay bilgilerini paylaşıp ürün fiyat hesaplaması yaptırarak sipariş verebilirsiniz.

            En az kaç adet anahtarlık siparişi verebilirim ?

Şuan için en az 25 adet ve üzeri sipariş verebilirsiniz. Fiyat avantajı için 500 adet tavsiye ediyoruz. 250 adet ile 500 adet arasında kayda değer bir fiyat farkı çıkmıyor... 

           Siparişim kaç gün içerisinde hazır olur ?

15-25 iş günü aralığında teslimat yapmaya özen gösteriyoruz. Yoğunluğumuzun olduğu dönemde bu süre 25-35 gün aralığına çekilmektedir.

           Kapıda ödemeniz var mı ?

Hayır. Sipariş vereceğiniz ürünler tamamen kişisel ürünler olması sebebi ile imalat öncesi toplam ödeme miktarının tamamını banka hesabımıza havale/eft veya fast ile önden ödeme alıyoruz. Tasarımınıza göre numune kumaş üretilerek tarafınızdan onay alınıyor. Onayınız sonrası seri üretim yapılıp ürünler kullanıma hazır olduğunda kargoya verilmeden önce ürünlerin görseli paylaşılıyor ve belirttiğiniz adrese ürünlerinizin kargo çıkışını karşı ödemeli olarak yapıyoruz. (PTT KARGO ANLAŞMAMIZ VAR)

           Kargo ücretini kim ödeyecek ?

Alıcı teslimatta öder... Anlaşmanız yoksa PTT KARGO ile %20 indirimli gönderilmektedir.

           Anlaşmalı kargonuz var mı ?

Evet. PTT kargo ile tüm Türkiye'ye %20 indirimli olarak adrese teslim gönderi yapıyoruz.

           Faturam ne zaman kesilecek

Sipariş ücretinin kdv dahil tutarının tamamı hesabımıza gönderildiğinde bize ileteceğiniz firma bilgilerine faturanız kesilecek.

 

Merak ettiğiniz tüm sorular için iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Dilek Kumaş Anahtarlık ve Promosyon Hizmetleri Emir KAHVECİ +90 533 040 33 28

--->