Teslimat Şartları

Teslimat Şartları

Sipariş işlemlerinden önce siz değerli kullanıcılarımız ile gerek whatsapp gerekse e-posta yolu ile kişisel bilgileriniz alınır.

Ardından sipariş verecek olduğunuz varsa ürün görseli ve PDF Formatında hazırlanmış dosya eki e-posta yada whatsapp üzerinden tarafımıza ulaştırılır. Kontrollerimiz sonrasında ürün ve çizimlerde bir sorun yoksa sipariş kesinleştirme aşamasına geçeriz. 

Bu aşamada ilk olarak fatura kesilecek olan firma bilgilerini ve kargo yapılacak olan adres bilgilerini tarafımıza e-posta yada whatsapp üzerinden iletmeniz istenir. Ardından sipariş verecek olduğunuz ürünün kdv dahil toplam fiyatının yarısı önceden alınır ve ürünler hazırlandığında sizlere kargolanmadan önce görseller whatsapp üzerinden gönderilir. Ardından kalan ücreti tarafımıza ödersiniz. 

Kargolama işlemi için PTT Kargo ve Yutiçi Kargo firması tercihimizdir. Yukarıdaki işlemlerden sonra ürünleriniz kargo firmalarının iş yoğunluğu ve müsaitliğine bağlı olarak PTT veya yurtiçi kargo firması ile tarafınıza kargolanır.

 

Ürünler kişisel sipariş veya kişiye özel ürün kapsamında oldukları için geri iadesi gibi bir durum söz konusu değildir. Tarafımızdan kaynaklı kusurlu ürün veya hatalı ürün imal edilmiş ise bu durumda değişim hakkınız vardır. İmalatı yapılan ürünlerimiz + veya - 5mm hata payı ile teslim edilmektedir. 

Dilek Kumaş Anahtarlık ve Promosyon Hizmetleri Emir KAHVECİ +90 533 040 33 28

--->